Obecnie prowadzimy nabór do klasy pierwszej (6 i 7-latki) i drugiej (7 i 8 latki)

 

Rekrutacja w 3 krokach:

  1. Zainteresowana rodzina/opiekun prawny wysyła formularz zgłoszeniowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego dyrektor AMS zaproponuje termin spotkania, w którym uczestniczą rodzice i przedstawiciel dyrekcji AMS oraz organu prowadzącego szkołę, czyli Fundacji Wspierania Aktywnosci Lokalnej FALA. Spotkanie ma na celu sprawdzenie, czy nasza szkoła jest odpowiednią formą edukacyjną dla danej rodziny i dziecka.
  3. Jeżeli w wyniku rozmów dochodzi do porozumienia między Dyrekcją AMS a rodziną, następuje przyjęcie dziecka do szkoły, potwierdzone zawartą umową.

 

Ważne:

Wszystkie sprawy dotyczące rekrutacji reguluje Regulamin Rekrutacji do AMS.

Jako Szkoła Niepubliczna nie bierzemy udziału w rekrutacji elektronicznej, jaką prowadzą szkoły prowadzone przez Gminy (Wrocław/Kraków).

 

Do pobrania: Formularz AMS 2017