Patrycja Pospiech – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Patrycja Pospiech – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na dwóch kierunkach: Kształcenie Zintegrowane i Edukacja Przedszkolna z Terapią Pedagogiczną. Karierę zawodową rozpoczęła już w 2008 roku w restauracji McDonalds, wspinając się po szczeblach kariery, awansowała na stanowisko zastępcy kierownika restauracji. Ostatecznie wybrała pracę z dziećmi i od września 2014 roku współtworzy Aktywna Małą Szkołę, będąc wychowawcą klasy. Dzieci ją kochają, a współpracownicy cenią. Pomaga swoim uczniom rozwijać talenty, odnosić sukcesy w licznych konkursach, poznawać świat. Większość swojego wolnego czasu poświęca na aktywność sportową.

Barbara Barciś – nauczyciel języka angielskiego, lektor języka hiszpańskiego

Barbara Barciś – nauczyciel języka angielskiego, lektor języka hiszpańskiego

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i Uniwersytetu Wrocławskiego. Języki są jej pasją, prócz biegłej znajomości angielskiego i hiszpańskiego, uczy się również języka francuskiego. Z tą pasją łączy także miłość do podróży i aktywnego spędzania czasu.

Marcin Koszerny – trener wychowania fizycznego

Marcin Koszerny – trener wychowania fizycznego

Zdobywa zaufanie i przyjaźń kolejnych roczników uczniów dzięki swojemu profesjonalizmowi i niepowtarzalnej ujmującej osobowości. Świetny nauczyciel wychowania fizycznego i trener klas sportowych –piłka nożna chłopców. Jest też autorem programu klasy sportowej o specjalności piłka nożna dla klasy I i II gimnazjum, wykorzystywanego w działających w Gimnazjum nr 12 klasach. Świetny wychowawca, przyjaciel i opiekun młodzieży, trener osiedlowy drużyny piłki nożnej Jerzmanów – Błękitni, organizator rozgrywek międzyszkolnych w ramach turnieju piłki nożnej Coca Cola Cup, wolontariusz, opiekun Samorządu Uczniowskiego w Gimnazjum nr 12 w Leśnicy, czterokrotny adresat Nagrody Dyrektora Szkoły, dwukrotny laureat konkursu organizowanego z okazji Dna Życzliwości na Najżyczliwszą Osobę Leśnicy.

Magdalena Łapeta – nauczyciel wspomagający

Magdalena Łapeta – nauczyciel wspomagający

Aktywnie pracuje z dziećmi od 2004 roku, jest nauczycielem mianowanym. Ukończyła studia magisterskie, kierunek pedagogika specjalna. Od 2010 roku certyfikowany, czynny terapeuta integracji sensorycznej. Obecnie wzbogaca swój warsztat pracy na studiach podyplomowych na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk realizowanych w trakcie trwania studiów, pracy zawodowej min :w przychodni „Pulsantis”, gdzie w ramach wczesnej interwencji prowadziła zajęcia z dogoterapii, W NSOSW w Jaszkotlu pracując jako wychowawca internatu, nauczyciel w gimnazjum dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym oraz terapeuta integracji sensorycznej. Oraz licznych kursów i specjalistycznych szkoleń.

Ukończyła min. Dwustopniowy kurs z integracji Sensorycznej, szkolenia z AAC, Mandale, Makaton, metodę Ruchu Rozwijającego, dogoterapię, Gimnastykę Mózgu, Symulataniczno- sekwencyjną naukę czytania, Stymulację mechanizmów lewopółkulowych, Terapię Neurobiologiczną, Globalna diagnoza profilu psychoedukacyjnego dzieci i osób dorosłych, instruktażowy kurs dla kierowników wycieczek , imprez szkolnych i wypoczynku, i inne.

Wolny czas aktywnie spędza z rodziną. Kocha przyrodę, pracę w ogrodzie oraz długie przejażdżki rowerowe.

Karol Kwapisiewicz – instruktor gry w szachy

Karol Kwapisiewicz – instruktor gry w szachy

25 letni student chemii na Politechnice Wrocławskiej. Od najmłodszych lat miłośnik szachowy. Uczestniczył w wielu turniejach na szczeblach regionalnych, wojewódzkich, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Do największych sukcesów zalicza występy miedzy innymi w Mistrzostwach Polski Juniorów (2008 rok), nieoficjalnych MP rodzin w 2008r. (3 miejsce), MP Energetyków w 2009 (1 miejsce drużynowo oraz 4 idywidualnie). Wygrał Międzynarodowy Puchar ZG AZS we Wrocławiu (2011r. – Open B). Był także kapitanem swojej drużyny w ligach juniorskich.

Od 2015 roku licencjonowany instruktor szachowy. Dodatkowo współpracuje z Klubem UKS JEDYNKA Bełchatów, wspomagając dzieciaki w wyjazdach na turnieje takie jak Eliminacje czy Półfinały Mistrzostw Polski.

W wolnym czasie jest zapalonym piłkarzem grającym w C-klasie oraz rozgrywkach Playarena.