Robotyka to zajęcia edukacyjne na których dzieci konstruują prawdziwie poruszające się roboty z wykorzystaniem specjalnych zestawów edukacyjnych – klocków Lego Mindstorms (NXT i EV3). Warsztaty to nie tylko świetna zabawa – to także zachęta do rozwijania zainteresowań w kierunku przedmiotów ścisłych, nauka programowania oraz trening intelektualny dla dziecka.

Nasze zajęcia to przede wszystkim wprowadzanie każdej teorii w życie. Łączymy naukę z zabawą w jedność oferując atrakcyjny system zajęć opartych na tworzeniu niezwykłych konstrukcji 

Tworzymy roboty, maszyny i pojazdy o niemal nieograniczonych możliwościach. Nauka programowania dla dzieci pozwoli im zrozumieć zagadnienia odpowiadające za rozwój technologii oraz wykorzystać tę wiedzę, aby wykreować inteligentne urządzenia, które potrafią chodzić, mówić oraz podejmować decyzje!

 

Firma Robo - Świat