Profil informatyczno-językowy dla klasy 7 w AMS

Cyber-technologie i cyfrowe bezpieczeństwo z rozszerzeniem językowym

Zapraszamy Państwa dziecko na wycieczkę w świat nauki i cyfrowego świata. Przygotowaliśmy na najbliższe 2 lata nauki rozszerzony profil informatyczno językowy ukierunkowany na rozwijaniu kompetencji cyfrowych, które idą w parze z językiem angielskim i budujący mocne podstawy do dalszej edukacji w kierunkach związanych ze światem komputerów.

Program profilu:

  • rozszerzony język angielski
  • bezpieczeństwo osobiste w sieci
  • programowanie z elementami Sztucznej Inteligencji
  • cyber-bezpieczeństwo

Ponadto w planie rozszerzona kontynuacja dotychczasowych tematów związanych z podstawą programową oraz prototypowanie 3D, tworzenie różnych form prezentacji treści, jak strony internetowe, obrazy, czy prezentacje multimedialne.

Zapraszamy na stronę rekrutacji:

Zobacz infografikę, którą przygotowaliśmy z tej okazji: