Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Z radością informujemy, że 1 września 2023 roku rozpocznie się nowy rok szkolny 2023/2024.

Klasy 0-3 wracają do szkoły o godz. 9:00, a klasy 4-8 o godz. 10:30.

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli na wspólne świętowanie rozpoczęcia nowego roku szkolnego!

W tym roku szkolnym czeka na nas wiele nowych wyzwań i pomysłów edukacyjnych. Będziemy kontynuować pracę nad rozwijaniem umiejętności naszych uczniów, a także wprowadzać nowe projekty i zajęcia, które sprawią, że nauka będzie jeszcze bardziej ciekawa i atrakcyjna.

Wspólnie z naszymi uczniami chcemy:

• rozwijać kreatywność i pomysłowość,
  • kształtować samodzielność i poczucie odpowiedzialności,
  • budować przyjazne i wspierające relacje między uczniami,
  • tworzyć szkołę, w której każdy czuje się bezpiecznie i swobodnie.

Jesteśmy przekonani, że ten rok szkolny będzie dla nas wszystkich wyjątkowy. Będziemy pracować ciężko, ale też będziemy się dobrze bawić. Zapraszamy do współpracy!

Do zobaczenia w szkole!