Bezpieczny powrót

Bezpieczny powrót do szkół – informacje, procedury

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Kochani Uczniowie!

Po długiej przerwie spotkamy się wreszcie w szkole i będziemy wspólnie dbać o to, by było bezpiecznie, ale zarazem przyjaźnie. Zależy nam, aby powrót do szkoły oraz rozpoczęcie szkolnej przygody przez najmłodszych, kojarzył się dzieciom jak najlepiej i pozostał dobrym wspomnieniem na resztę życia dla wszystkich naszych uczniów.

My, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej AMS we Wrocławiu, dołożymy wszelkich starań, aby tak właśnie było.

Sytuacja zagrożenia epidemicznego zobowiązuje nas do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i reorganizacji naszej pracy w niektórych obszarach. Prosimy zapoznać się z wytycznymi GIS oraz Sanepidu w załączonej prezentacji

Wszystkie szczegółowe informacje organizacyjne, a także procedury bezpieczeństwa  zostaną Państwu przedstawione podczas spotkania z rodzicami.

Dziękujemy za zrozumienie trudnej sytuacji, wiemy, że współpracując możemy przejść przez cały rok szkolny zdrowo i bezpiecznie, czego wszystkim Rodzicom, Dzieciom i Nauczycielom życzę

Z serdecznym pozdrowieniem

Bożena Nowak, Dyrektor Szkoły